در دیدار رئیس آموزش فنی وحرفه ای شهید باهنر بابل با امام جمعه بابلکنار بیان شد :
1397/10/17
دسته: اخبار

به گزارش روابط عمومی  شهید باهنر بابل : تقی قبادی رئیس فنی وحرفه ای شهرستان بابل با حضور در دفتر حجت الاسلام عابدی فیروزجاهی امام جمعه بابلکنار در خصوص همکاری در زمینه آموزش های مهارتی به گفتگو پرداختند .

 قبادی ضمن ابراز خرسندی از این دیدار به تشریح  گزارشی از عملکرد وبرنامه های مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان بابل پرداخت.

 ایشان ضمن استقبال از آموزش های روستایی جهت پوشش نیازهای آموزشی عموم علاقمندان و اجرای دوره های آموزشی  دراین منطقه اعلام آمادگی نمود.

وی گفت : اساس کار مراکز آموزش فنی و حرفه ای بر توانمندسازی منابع انسانی و آماده نمودن جوانان برای ورود به بازار کار استوار است.

در ادامه حجت الاسلام عابدی فیروزجاهی امام جمعه بابلکنار روایات های زیادی در مورد حرفه آموزی وجود دارد

امام جمعه بابلکنار آموزش در روستا رو طرحی خوب و متعصبانه خواند و گفت : تعصب باعث بیشرفت و نگه داشت جوانان جویای کار در منطقه می باشد

ازدیدگاه ایشان علم برای عمل است و رسالت آموزش فنی وحرفه ای را به ثمر نشاندن این علم و بر طرف کردن مشکل جامعه دانستد . ایشان در ادامه بیان فرمودند باید در سطح جامعه و صنایع نیاز سنجی وبرنامه ریزی شود و آموزش های لازم به متقاضیان  داده شود.از دیدگاه ایشان مهارت باید متناسب با نیاز هر منطقه  باشد.

وی ترمیم مشکلات امروز خانواده ها را آموزش فنی وحرفه ای دانست و بیان کرد : شغل مزیت شخصیتی برای ماست و عدم کار افت شخصیتی می آورد و همه با هم در مسیر ایجاد شغل باید همدل و همکار باشیم .

در خاتمه دو طرف درخصوص نحوه اجرای دوره های آموزشی در منطقه بابلکنار به گفتگو پرداختند

» بازدید امروز: 2884
» بازدید دیروز: 6715
» افراد آنلاین: 18
» بازدید کل: 9599