در جلسه رئیس آموزش فنی وحرفه ای شهید باهنر و رئیس اوقاف شهرستان بابل اتفاق افتاد :
1397/08/15
دسته: اخبار

به گزارش روابط عمومی آموزش فنی وحرفه ای شهید باهنر بابل بمناسبت هفته اوقاف، تقی قبادی رئیس آموزش فنی وحرفه ای شهید باهنر بابل با حضور در دفتر برزگررئیس اوقاف شهرستان ضمن تبریک این روز و تقدیر از خدمات آن اداره از پتانسیل آموزش های مهارتی و فنی شهرستان  نکاتی را بیان نمود .

قبادی گفت : استفاده از ظرفیت آموزشهای فنی و حرفهای در کانون مساجد می تواند کمک شایانی به جوانان و خانواده آنان در مسیر مهارت آموزی و ایجاد اشتغال نماید.

قبادی بر توانمندی متولیان تاکید کرد و گفت : این اداره جهت ارائه  آموزشهای مهارتی کارکنان اداره اوقاف و متولیان مساجد و روسای کانون های فرهنگی مساجد از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد .

وی افزود: همچنین جا دارد در این زمینه مطالبه خواهی شود و نهادهای خیریه چون اوقاف و امور خیریه در این زمینه حضور مستمر داشته باشند

قبادی خاطرنشان کرد : ارتقای مهارت نیروی انسانی از وظایف فنی و حرفه ای است و آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای آنقدر منعطف است که برای هر جمعیتی برنامه آموزشی دارد.

برزگر رئیس اداره اوقاف شهرستان بابل ضمن تقدیر از حضور مهندس قبادی اعلام نمود : در آینده نزدیک با جلسات مکرر و پیگیری های مستمر راهکارهایی در جهت ارائه آموزش های فنی ومهارتی برای خانواده بزرگ اوقاف شهرستان و بالخصوص متولیان مساجد شهرستان انجام میگردد.

» بازدید امروز: 1980
» بازدید دیروز: 6031
» افراد آنلاین: 18
» بازدید کل: 8011