هم اندیشی رئیس مرکز شهید باهنر بابل با مدیران آموزشگاههای آزاد شهرستا ن بابل
1397/08/09
دسته: آموزشگاه های آزاد

جلسه هم اندیشی مدیران  آموزشگاه های آزاد شهرستان بابل با حضور مهندس تقی قبادی رئیس آموزش فنی وحرفه ای  شهید باهنر بابل در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد...

قبادی   ضمن خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعت وعبادات  حاضرین درجلسه ، با اشاره به اهمیت و جایگاه ویژه  آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای  در ارائه آموزش های مهارتی اظهار داشت : برگزاری جلسات همدلی و هم اندیشی  موجب پیشبرد و  راهگشای اهداف وارائه بهتر آموزش های مهارتی به متقاضیان خواهد بود.

وی همچنین در ادامه گفت این مرکز به منظور حمایت از بحش خصوصی تلاش نموده تا رشته های موازی را حذف وآمادگی دارد تا کارگاههایی را که آموزشگاهها در خواست واگذاری نمایند پس از اخذ مجوز از اداره کل به آنان واگذار گردد.

وی با بیان پاره ای از مشکلات و چالش های فراوان پیش روی آموزشگاه ها گفت: بخش عمده ای از مشکلات را با افزایش کیفیت آموزش می توان جبران کرد

رئیس آموزش فنی وحرفه ای بابل در این جلسه گفت : شناسایی نقاط ضعف و تلاش برای رفع آنها و برجسته سازی نقاط قوت، زمینه خدمات رسانی هرچه بیشتر و بهتر را فراهم خواهد کرد .

خاطرنشان می گردد، این جلسه به صورت کارگاهی ، پرسش و پاسخ و تریبون آزاد برگزار شد که نقطه نظرات و پیشنهادات ارزنده ای در خصوص اثر بخشی آموزشهای مهارتی در بخش آموزشگاه های آزاد  مطرح و جمع آوری شد .

» بازدید امروز: 653
» بازدید دیروز: 0
» افراد آنلاین: 24
» بازدید کل: 653