در دیدار حسین درویشی مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان مازندران با دکتر نجفی نماینده مردم شهرستان بابل
1397/01/18
دسته: اخبار

به گزارش روابط عمومی مرکز بابل - در این نشست ابتدا حسین درویشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران با تشریح فعالیت این سازمان و عملکرد اداره کل مازندران  توضیحاتی ارائه نمودند .

ایشان رویکرد فنی و حرفه ای استان مازندران را  هم اکنون به سمت ارتقای کیفی آموزش ها، آموزشهای منجر به اشتغال مورد نیاز بازار کارو همچنین مهارت افزایی برای اصناف جهت ثبات شغلی این قشر  اعلام کرد .

درویشی  افزود : کسب موفقیت های گوناگون در زمینه های مختلف بالخصوص المپیاد جهانی ملی مهارت  و ارائه آموزش های مهارتی منطبق با سفارش بازار کار گوشه ای از نلاش و کوشش شبانه روزی پرسنل مجموعه در راه رسیدن استان مازندران  به توسعه پایدار و تعالی است

دکتر نجفی نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی  گفتنداساس و جهت گیری فنی و حرفه ای مسیر درستی است

ایشان گفتند: سرمایه گذاری برای توسعه و افزایش تولیدات نیازمند توسعه منابع انسانی است ومطمئن ترین راه برای رسیدن به این هدف سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور است که دراین زمینه تجارب ارزنده ای دارد

دکتر نجفی بر حضور بانوان در عرصه‌های مدیریتی تاکید کرد و ادامه داد: باید در عرصه‌های مختلف مدیریتی، بیش‌تر از بانوان استفاده شود.

وی گفت : ارتقای جایگاه زنان در پست‌های مدیریتی و تصمیم‌گیری از اهداف دولت محترم دولت تدبیر و امید بوده و تا کنون در این زمینه موفقیت‌هایی نیز کسب شده و از مدیرکل خواستند تا در این زمینه اقدامات لازم در دستور کار قرار گیرد  .

ایشان : جوانان توانمند و مستعد کشور در عرصه مدیریتی حضوری گسترده تر از گذشته دارندو خواستند در این زمینه هم اتفاقات خوب در بدنه اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان مازندران صورت پذیرد .

دو طرف ابراز اميدواري نمود كه اين شست  بتواند سرآغاز خوبي براي تعامل و همكاري بيشتر و بهتر در جهت بیشبرد اهداف نظام باشد.

» بازدید امروز: 5958
» بازدید دیروز: 7851
» افراد آنلاین: 22
» بازدید کل: 20191