راه اندازی میز خدمت فنی وحرفه ای در مصلای نمازجمعه شهرستان بابل
1397/06/03
دسته: اخبار

به گزارش روابط عمومی مرکز بابل - در راستای تحقق پیشنهاد فرماندارشهرستان بابل ، ترویج فرهنگ مهارت و پاسخگویی به مشکلات و مطالبات جوانان، میز خدمت همزمان با دومین روز از آغاز هفته دولت در مصلی جمعه بابل با حضور دیگرادارات شهرستان  تشکیل شد

در میز خدمت یاد شده، رئیس ، مسئولان و کارشناسان آموزش فنی و حرفه‌ای شهید باهنر بابل به سوالات و مطالبات مردم به ویژه جوانان در زمینه آموزش مهارتی، صدور گواهینامه مهارتی، رشته‌های تدوین شده و نیازهای مهارتی روستاها و شهرها پاسخ دادند.

تقی قبادی رئیس مرکزشهید باهنر بابل گفتند : برای ارتقا سطح  مهارت در شهرستان ، با ادارات دولتی از جمله: کمیته امداد، بهزیستی، پادگان‌های نظامی، صنایع، دانشگاه‌ها، آموزش و پرورش و دیگر حوزه‌ها قرارداد و تفاهم‌نامه منعقد شده است.

وی از شناسایی ظرفیت‌های تولیدی و اشتغال‌زایی منطقه خبرداد و بیان کرد: برای ارائه آموزش‌های مهارتی، ظرفیت‌های اشتغال‌زایی، تولیدی و کارآفرینی شهرها و روستاهای بابل شناسایی شده که بر اساس آن طرح آموزش مهارتی به جامعه هدف شهر و روستا ارائه می‌شود.

قبادی با بیان اینکه در برپایی میز خدمت به درخواست‌های مراجعه کنندگان پاسخ داده شد افزود: نسبت به رسیدگی درخواست‌ها و مطالبات مردم در کوتاه‌ترین زمان اقدام می‌شود.

» بازدید امروز: 1939
» بازدید دیروز: 6031
» افراد آنلاین: 14
» بازدید کل: 7970