دیدار با امام جمعه شهرستان بمناسبت هفته ملی مهارت
1398/04/12
دسته: اخبار

به گزارش روابط عمومی مرکز بابل تقی قبادی رئیس آموزش فنی وحرفه ای شهید باهنر بابل  درخصوص ایام هفته ملی مهارت که از تاریخ 31تیرماه لغایت 6 مرداد امسال برگزار خواهد شد با حجت الاسلام روحانی امام جمعه شهرستان بابل دیدار نمود .

در این دیدار حجت الاسلام روحانی امام جمعه بابل نقش سازمان فنی حرفه ای در ارتقای فرهنگ مهارت در سطح  جامعه را کلیدی دانست و اظهار داشت:سازمان فنی حرفه ای به عنوان نهادی که در ارتقای فرهنگ مهارت تاثیر دارد باید در اقدامی جهادی با هماهنگی دستگاه های دیگر در زمینه رسالت خود تلاش نماید.

وی با اشاره به خدمات ارزنده فنی حرفه ای در جامعه و تقدیر از آن ها افزود:امروز  الحمدالله طبق گزارشات  واصله سازمان فنی حرفه ای خدمات ارزنده ای در تربیت نیروهای کار ورزیده در جامعه دارد اما این کافی نیست و امیدواریم این سازمان با تدبیری جهادی و هماهنگی با نهادهای دیگر بستری فراهم کند که فرد آموزش دیده در این سازمان مشغول فعالیت و کار در جامعه شود.

ایشان  رونق اقتصادی را در گرو کیفیت تولید دانست و تصریح کرد: سازمان فنی حرفه ای نیروهایی تربیت کند که با توجه ویژه به کیفیت تولیدات،تولید را ختم به صادرات کنند تا رونق اقتصادی در کشور ایجاد شود

 

رئیس اداره فنی حرفه ای شهید باهنر بابل در ابتدای این دیدار گزارشی از فعالیت های سال گذشته این مرکز ارائه و گفت:در سال گذشته با همت کارکنان فنی حرفه ای این مرکز متقاضیان زیادی در سطح شهرستان در دو بخش خصوصی و دولتی آموزش های لازم را طی کرده اند.

تقی قبادی همچنین به همین مناسبت در مصلی نماز جمعه شهرستان با اعلام نامگذاری 31 تیر الی 6 مرداد به نام هفته ملی مهارت و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای ،  برنامه های احتمالی مرکز را در این هفته اعلام نمود.

» بازدید امروز: 27352
» بازدید دیروز: 0
» افراد آنلاین: 20
» بازدید کل: 27352