مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان مازندران در دیداربا رئیس زندان شهرستان بابل گفت :
1397/09/11
دسته: اخبار

به گزارش روابط عمومی آموزش فنی وحرفه ای شهید باهنر بابل - در راستای ارتقاء اشتغال و حرفه آموزی مددجویان زندان بابل  و نیز ارتقاء رشته های مهارتی زودبازده و بازارمحور ویژه زندانیان ، سید حسین درویشی مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان مازندران با علی اکبر جعفرزاده رئیس زندان شهرستان بابل دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار امیرجمشیدی معاون مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان مازندران و تقی قبادی رئیس مرکز شهید باهنر بابل نیز حضور داشتند.

جعفرزاده گفت: توجه به اشتغال و حرفه آموزی زندانیان می تواند بخش عمده ای از مشکلات مددجویان و خانواد های آنها را مرتفع کند.
وی خواستار افزایش رشته های مهارتی زودبازده و بازارمحور ویژه زندانیان شد و گفت: افزایش رشته های مهارتی زودبازده و بازارمحور ویژه زندانیان نیز می تواند نقش مهمی در بازگشت سعادتمندانه آنها به جامعه داشته باشد

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان مازندران گفت : تجارب و پژوهش ها نشان می دهد که کاهش آسیب داخل زندان و جامعه ارتباط مستقیم با آموزش مددجویان دارد و این وظیفه مهم با تعامل ارگان های مرتبط انجام می گیرد.

درویشی ضمن  تقدیر از همکاری مسئولین زندان با مرکزشهید باهنر بابل ، به تقویت کلاس های آموزشی و استقرار سیستم های جدید در جهت حرفه آموزی در رشته های جدید تاکید نمود.

وی گفت: شیوه های آموزشی و اشتغال زندانیان با روشهای جدید در جهت تولیدات به روز نیاز بازار کار را مرتفع خواهد نمود.

ایشان در خاتمه گفتند: با تعامل بیشتر، برنامه های آموزش فنی و حرفه ای در زندانها با سرعت و کیفیت و کمیت عالی اجرا و زمینه زندگی اجتماعی سالم مددجویان فراهم می گردد

شایان ذکر است در ادامه از کارگاه های حرفه آموزی و اشتغال کانون اصلاح و تربیت زندان شهرستان بابل بازدید کردند.

» بازدید امروز: 2907
» بازدید دیروز: 3057
» افراد آنلاین: 17
» بازدید کل: 5964