تقدیر از مربیان نمونه بخش دولتی و خصوصی آموزش فنی و حرفه ای به مناسبت گرامیداشت روز معلم
1397/02/15
دسته: اخبار

مراسم جشن تجلیل از مربیان آموزش فنی و حرفه ای  با حضور دکترعلی اصغریوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندرود و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ،حسین درویشی مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای ، اصغریان رستمی مدیرکل امور اجتماعی و روستایی ، روسای ادارات استان و مراکز فنی وحرفه ای و همچنین مربیان زحمتکش بخش دولتی وخصوصی  فنی وحرفه ای استان مازندران درمحل مرکز هتلداری وگردشگری شهرستان ساری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکزبابل ، به مناسبت گرامیداشت هفته معلم ومربی طی مراسم جشنی از مربیان نمونه عرصه مهارت آموزی استان در بخش خصوصی و دولتی تجلیل شد.

حسین درویشی مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان مازندران در این جشن اظهار داشت : مربیان و کارآموزان به عنوان مولفه های اصلی و نیروهای ارزشمند سازمان آموزش فنی و حرفه ای تلقی می شوند و ما از هیچ تلاشی جهت رفع مشکلات آنان در محدوده اختیارات قانونی دریغ نخواهیم کرد.

ایشان تصریح کرد: بر این اساس، ارتقای فنی و توان و دانش مربیان، در دستور کار است که به کارآموزان بر مبنای نیاز روز استان مازندران آموزش و مهارت دهند

در ادامه دکتریوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی گفتند : همه مسئولان استان تلاش می کنند تا با نهادینه کردن فرهنگ آموزش، جوانان و افراد جویای کار را به این سمت سوق دهند تا با فراگیری عملی حرفه و مهارت، امکان اشتغال آنان سریعتر و بهتر مهیا شود.

وی ادامه داد: یکی از معیارهای موفقیت در امر ایجاد اشتغال، کسب مهارت است که برای این امر، نیاز به تامین زیرساخت های لازم، یک امر اجتناب ناپذیر است.

شایان ذکر از در این مراسم هریک از نمایندگان رؤسای مراکز ، مربیان و مدیران  بخش خصوصی آموزشگاه های آزاد مطالبی را درخصوص مسائل و مشکلات و راهکار های پیشنهادی  حل مسائل را ارائه نمودند.

در این مراسم که به مناسبت گرامیداشت روز مربی و معلم برگزار شده بود علاوه بر اجرای گروه های هنری از نماینده مربیان مراکزو خسرو شمس امیری مربی کارگاه برق  بعنوان نماینده مربیان این مرکز و کارآفرینان بخش خصوصی و همچنین سرکار خانم هما موسوی مدیر و موسس آموزشگاه الهه هنر بابل بعنوان کارآفرین برترتقدیر بعمل آمد و با اهداء هدایا و لوح تجلیل شد.

» بازدید امروز: 11892
» بازدید دیروز: 11735
» افراد آنلاین: 31
» بازدید کل: 23627