جلسه برنامه ریزی بزرگداشت دهه فجربا حضور رئیس آموزش فنی وحرفه ای شهید باهنر و روسای کانون انجمن صنفی
1397/10/03
دسته: اخبار

به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای بابل  ، جلسه برنامه ریزی بزرگداشت دهه مبارک فجر با حضور تقی قبادی رئیس مرکزو روسای انجمن های صنفی آموزشگاه آزاد  برگزار شد .

در این جلسه ، ابتدا قبادی رئیس آموزش فنی وحرفه ای شهید باهنربابل از حضور همکاران در ساعت پایانی کار و رعایت حضور بموقع در جلسه تشکر کرد . ایشان با اشاره به دستور العمل ارسالی سازمان و تاکیدات فرماندار محترم شهرستان درتعیین برنامه های دهه فجر گفت : بهترین زمان برای شناخت ومعرفی بیشتر آموزشهای فنی وحرفه ای به مردم در این زمان میباشد .

در ادامه جلسه روسای صنف آموزشگاههای آزاد به پیشنهادات در خصوص ارائه بهتر برنامه های آتی و برنامه ریزی جهت حضور در نشست با فرماندار و نماینده های بابل در مجلس شورای اسلامی پرداختند .

قبادی در سخنان پایانی به مشارکت  بخش خصوصی  در جشن محوری امسال خبر داد و گفت : باتوجه به برنامه های سازمان امسال مشارکت در برنامه بزرگداشت دهه فجر به عهده بخش خصوصی میباشد

شایان ذکر است در خاتمه هر یک از روسای  انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد  به بیان وضعیت موجود و مشکلات آموزشگاه های آزاد و با نقطه نظرات کارشناسی خود بمنظور رونق فعالیت های آموزشی در بخش خصوصی  پرداختند

» بازدید امروز: 2579
» بازدید دیروز: 6715
» افراد آنلاین: 13
» بازدید کل: 9294