هم اندیشی رئیس آموزش فنی وحرفه ای شهدی باهنربابل با مدیران آموزشگاه های آزاد آرایش و پیرایش شهرستان
1397/09/28
دسته: اخبار

به گزارش روابط عمومی ، جلسه ای با حضور تقی قبادی رئیس و معصومه ولی افتری مسئول آموزشگاههای آزاد با مدیران آموزشگاههای آزادآرایش و پیرایش شهرستان بابل در محل دفتررئیس مرکز برگزار شد...

بنا بر این گزارش در ابتدا قبادی با اشاره به اهمیت بحث پورتال و تکمیل آن توسط آموزشگاه های آزاد آرایش و پیرایش این شهرستان بیان کرد : این مرکز درخصوص تکمیل پورتال سازمان و رفع ایرادات تاکنون نسبت به سایر مراکز استان وضعیت مطلوبی داشته و با همکاری مدیران بتوانیم وضعیت مرکز و شهرستان را در پورتال به نحو بسیار مطلوب تری افزایش دهیم.

ایشان درخصوص برگزاری کلاس های ضمن خدمت برای مربیان آموزشگاههای آزاد ، جلوگیری از آموزش های غیر مجاز و هماهنگی با فرمانداری و اتاق اصناف جهت برنامه ریزی های بهتر نکاتی را بیان نممود

قبادی گفت : باید نگاه های بخش دولتی و خصوصی به یکدیگر در راستای تعامل و همکاری بیش از بیش تغییر کند و بخش خصوصی نیز بتواند با فراهم نمودن استاندارد های لازم زمینه حضور بیش از پیش و فعال خود در تمامی عرصه ها به خصوص حوزه مهارت آموزی را تقویت و تحکیم بخشد. 

قبادی افزود : با کیفیت بخشی به آموزش ها و با خلاقیت در آموزش میتوان چشم اندازی جهت گسترش اقبال به آموزشهای مهارتی را ترسیم نمود که اشتغال پایدار در گرو آن است .

وی تصریح کرد : تعامل بخش دولتی و خصوصی و ایجاد فضای همدلی و همکاری بین مدیران آموزشگاههای آزاد و کارکنان و مربیان مراکز در اشاعه فرهنگ مهارت آموزی تاثیرگذار است چرا که بخش خصوصی و دولتی هر دو همگام و همراه یکدیگر برای رساندن سازمان به اهداف عالی خودش هستند و آموزشگاه های آزاد بازوان توانمند بخش دولتی هستند .

در خاتمه  مدیران آموزشگاههای آزاد با رییس مرکز نسبت به بررسی مشکلات موجود به گفتگو پرداختند.

» بازدید امروز: 291
» بازدید دیروز:
» افراد آنلاین: 14
» بازدید کل: 291