برگزاری جلسه توجیهی و هم اندیشی با مدیران و موسسان آموزشگاه های آزاد شهرستان بابل
1397/01/26
دسته: اخبار

جلسه ای با حضور ریاست محترم مرکز جناب آقای مهندس قبادی و مسئولین مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهید باهنر بابل  و موسسان و مدیران محترم آموزشگاه های آزاد شهرستان بابل در خصوص شیوه نامه اجرای آموزشگاههای آزاد در سال 97 بر اساس سند راهبردی سازمان اداره موسسات کارآموزی و مشارکتهای مردمی در مرکز بابل برگزار شد.

دراین نشست که در راستای هم اندیشی ، مشکلات ، راهکارها و نقطه نظرات آموزشگاههای آزاد برگزار شد، ابتدا تقی قبادی رئیس مرکز شهید باهنر بابل  خوش آمد گویی به مدعوین ، برخی دستورالعملها و راههای بازاریابی مربوط به آموزشگاههای آزاد را تشریح نمودند.

وی بیان داشت جلسات هم اندیشی به نوعی گره‌هایی که در کار موسسین ایجاد می‌شود را باز می‌کند تا با هم همسو و یکدل شوند و امیدواریم در سال پیش رو بتوانیم این هماهنگی را بین آموزشگاه های آزاد شهرستان در پیشبرد رویکردهای جدید سازمان شاهد باشیم.

در ادامه ، معصومه ولی افتری  ، مسئول امور آموزشگاههای آزاد ، برنامه ساعات کاری آموزشگاهها،اجرای دوره های خصوصی و نیمه خصوصی ،دوره های باز آموزی تربیت مربی ، دوره های پداگوژی ، پایش اطلاعات مربیان در پورتال ، فرمت جدید قراردادهای کارآموزی و ... را ابلاغ نمودند.

گفتنی است در این جلسه موضوعات مختلف من جمله :نحوه برگزاری دوره های باز آموزی مدیران و مربیان آموزشگاهها ،رتبه بندی آموزشگاه ها،فعالیت کانون و انجمنها در استان و ... مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

» بازدید امروز: 6337
» بازدید دیروز: 7851
» افراد آنلاین: 24
» بازدید کل: 20570