بازدید دانش آموزان از مرکزفنی وحرفه ای شهید باهنر بابل
1397/01/28
دسته: اخبار

به گزارش روابط عمومی مرکز -  به منظور آشنایی  دانش آموزان و علاقه مندان آموزش های مهارتی و با هدف ترویج فرهنگ مهارت آموزی در بین جوانان و نوجوانان وآشنایی  با ظرفیت های موجود مهارتی در شهرستان ، تعدادی از دانش آ موزان مدرسه شهید قندی با همراهی چند تن از معلمان خود با مراجعه به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر بابل  از نزدیک با حرفه ها و توانمندی های این مرکز  آشنا شدند.
مهدی مهدی زاده  کارشناس آموزش مرکز فنی و حرفه ای بابل  که در این بازدید دانش آموزان را همراهی  می نمودند، کارگاه های مختلف مرکز از جمله،  مکانیک ،برق صنعتی ، درودگری  وپرورش قارچ را معرفی نموده و تصریح کرد: کلیه آموزش ها در مراکز دولتی آموزش فنی و حرفه ای رایگان می باشد..
وی افزود: همه علاقه مندان  جهت آشنایی با مهارت های فنی و حرفه ای، ارتقاء سطح مهارت خود و بالابردن دانش فنی می توانند به این مرکز مراجعه نموده و از ظرفیت های موجود استفاده نمایند. .
در ادامه و در هر کارگاه مربی مربوطه توضیحات لازم را در خصوص عملکرد و فعالیت رشته مربوطه ارایه نموده و راهنمایی های لازم را در خصوص ورود دانش آموزان به مراکز و کارگاههای آموزشی را بیان نمودند.
لازم بذکر است سالانه بیش از 6 هزار نفر از شهروندان بابلی آموزشهای مهارتی را در این مرکز و آموزشگاههای تحت پوشش فرا می گیرند.

» بازدید امروز: 11958
» بازدید دیروز: 11735
» افراد آنلاین: 32
» بازدید کل: 23693