آخرین جلسه هیات نظارت موسسات کارآموزی و آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزادشهرستان بابل برگزار شد .
1397/11/06
دسته: اخبار

به گزارش روابط عمومی آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنربابل ؛ این جلسه با حضور رئیس آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ، معاون ، رئیس مؤسسات کارآموزی آموزشگاههای آزاد و اعضای هیئت مؤسسات کارآموزی آزاد و نماینده حراست برگزار شد...

رئیس آموزش فنی وحرفه ای شهید باهنربابل در این جلسه با اشاره به خدمات آموزشگاه های آزاد بر تعامل و همکاری هر چه بیشتر بین مرکز و آموزشگاه های آزاد تاکید کرد و گفت: تسهیل در روند کارها و منطقی سازی شرایط فرآیندهای آموزشگاه های فی وحرفه ای آزاد به چابک سازی و گسترش هرچه بیشتر فعالیتهای آموزشگاه های آزاد کمک می کند.

قبادی تصریح کرد : نشست های تخصصی هیات نظارت به منظور بررسی و شناخت نقاط قوت و ضعف آموزشگاههای آزاد برگزار می شود که برای آموزشگاه های آزاد به مثابه ابزار ارزشمندی برای بهسازی و اصلاح ساختار در راستای شناسایی و حل مشکلات در مسیر توانمندی بیشتر آموزشگاههای آزاد است .

وی همچنین بر اهمیت توانمند نمودن بخش خصوصی و حمایت از آن در راستای توسعه آموزشهای مهارتی در بین اقشار مختلف جامعه و لزوم کیفیت بخشی بیش از پیش این آموزشها تاکید کرد .

ولی افتری  رئیس مؤسسات کارآموزی آزاد شهرستان بابل نیز اظهارداشت : در این جلسه در خصوص بررسی درخواست های تاسیس آموزشگاه آزاد در سطح شهرستان و بررسی موارد متفرقه ارسالی از بخش حصوصی مطرح شد .

» بازدید امروز: 6182
» بازدید دیروز: 5865
» افراد آنلاین: 19
» بازدید کل: 23891